Get Adobe Flash player

Kapcsolat

Székesfehérvár
telefon: +36 22 533 750
fax: +36 22 533 759

VT Plastic Gyártó Kft.
H-8000 Székesfehérvár,
Berényi u. 72-100.

Veszprém
telefon: +36 88 576 252
fax: +36 88 576 290

H-8200 Veszprém,
Alsóerdősor 1.

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

  • A Minőségbiztosítási vezető munkájának támogatása székesfehérvári telephelyünkön
  • Vevői követelmények felülvizsgálata, véleményezése és betartatása
  • Vevői követelmények alapján a vizsgálati tervek készítése és ellenőrzése
  • Változtatás esetén a minőségtervezési dokumentumokban a módosítás végrehajtása
  • A termelés során felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel
  • Belső auditok végzése az érvényes munka előírások alapján
  • Reklamáció kezelés

Számunkra a megfelelő jelölt:

  • Felsőfokú szakirányú  végzettséggel, vagy legalább 1 év minőségbiztosítási mérnök pozícióban eltöltött tapasztalattal
  • Biztos, stabil angol nyelvtudással
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség,
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés jellemzi

 A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Autóipari követelmények ismerete
  • Műanyagipari termékek gyártásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai –és személyes fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, minimális szervezeti hierarchia
  • Kedvező juttatási csomag
  • Szakmai képzés támogatása
  • Lakhatási támogatás
  • Elérhető éves jövedelem 4.200.000-7.200.000 Ft szakmai tapasztalat függvényében

Bezár